jQuery-Colorbox - en to lv_LV translation catalogue (111 entries)

en: Theme #1
lv_LV: Ādiņa #1

en: Theme #2
lv_LV: Ādiņa #2

en: Theme #3
lv_LV: Ādiņa #3

en: Theme #4
lv_LV: Ādiņa #4

en: Theme #5
lv_LV: Ādiņa #5

en: Theme #6
lv_LV: Ādiņa #6

en: Theme #7
lv_LV: Ādiņa #7

en: Theme #8
lv_LV: Ādiņa #8

en: Theme #9
lv_LV: Ādiņa #9

en: Theme #10
lv_LV: Ādiņa #10

en: Theme #11
lv_LV: Ādiņa #11

en: Theme #12
lv_LV: Ādiņa #12

en: Theme #13
lv_LV: Ādiņa #13

en: Theme #14
lv_LV: Ādiņa #14

en: Theme #15
lv_LV: Ādiņa #15

en: percent
lv_LV: procenti

en: pixels
lv_LV: pikseļi

en: elastic
lv_LV: elastīgi

en: fade
lv_LV: izbalēt

en: none
lv_LV: nekas

en: Successfully updated %1$s settings.
lv_LV: Veiksmīgi saglabāti %1$s iestatījumi.

en: %1$s settings were successfully deleted.
lv_LV: %1$s iestatījumi veiksmīgi izdzēsti.

en: needs attention: the plugin is not activated to work for all images.
lv_LV: jāpievērš uzmanība: spraudnis nav aktivizēts, lai darbotos ar visiem attēliem.

en: Settings
lv_LV: Iestatījumi

en: Did not update settings, you do not have the necessary rights.
lv_LV: Iestatījumi nav izmainīti. Tev nav nepieciešamo tiesību.

en: Did not delete %1$s settings. Either you dont have the nececssary rights or you didnt check the checkbox.
lv_LV: Iestatījumi %1$s netika izdzēsti. Vai nu Tev nav nepieciešamo tiesību vai arī aizmirsi ielikt ķeksīti rūtiņā.

en: Using
lv_LV: Lietojot

en: close
lv_LV: aizvērt

en: next
lv_LV: nākošais

en: previous
lv_LV: iepriekšējais

en: start slideshow
lv_LV: sākt slīdrādi

en: stop slideshow
lv_LV: apturēt slīdrādi

en: {current} of {total} images
lv_LV: {current} no {total} attēliem

en: %1$s Settings
lv_LV: %1$s Iestatījumi

en: Colorbox settings
lv_LV: Colorbox iestatījumi

en: Theme
lv_LV: Ādiņa

en: Select the theme you want to use on your blog.
lv_LV: Izvēlies ādiņu, kādu vēlies lietot savā emuārā

en: Theme screenshot
lv_LV: Ādiņas ekrānšāviņš

en: Add Slideshow to groups
lv_LV: Pievienot slīdrādi grupām

en: Add Slideshow functionality for %1$s Groups
lv_LV: Pievienot slīdrādes funkcionalitāti %1$s grupām

en: Start Slideshow automatically
lv_LV: Sākt slīdrādi automātiski

en: Start Slideshow automatically if slideshow functionality is added to %1$s Groups
lv_LV: Sākt slīdrādi automātiski, ja slīdrādes funkcionalitāte ir pievienota %1$s grupām

en: Speed of the slideshow
lv_LV: Slīdrādes demonstrēšanas ātrums

en: milliseconds
lv_LV: milisekundes

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds
lv_LV: Uzstāda slīdrādes demonstrēšanas ātrumu milisekundēs

en: Disable loop
lv_LV: Atslēgt ciklu

en: Disable looping through image groups
lv_LV: Atslēgt ciklošanu pa attēlu grupām

en: Disable keys
lv_LV: Atslēgt taustiņus

en: Disable ESC to close Colorbox and arrow keys to go to next and previous images
lv_LV: Atslēgt Esc Colorbox aizvēršanai un virziena taustiņus kustībai uz nākošo un iepriekšējo attēlu

en: Maximum width of an image
lv_LV: Maksimālais attēla platums

en: Do not set width
lv_LV: Neuzstādīt platumu

en: Set maximum width of an image
lv_LV: Uzstādīt maksimālo attēla platumu

en: Set the maximum width of the image in the Colorbox in relation to the browser window in percent or pixels. If maximum width is not set, image is as wide as the Colorbox
lv_LV: Uzstāda attēla maksimālo platumu Colorbox ietvarā, attiecībā pret pārlūka logu procentos vai pikseļos. Ja maksimalais platums nav uzstādīts, attēls ir tik pat plats kā Colorbox

en: Maximum height of an image
lv_LV: Maksimālais attēla augstums

en: Do not set height
lv_LV: Neuzstādīt augstumu

en: Set maximum height of an image
lv_LV: Uzstādīt maksimalo attēla augstumu

en: Set the maximum height of the image in the Colorbox in relation to the browser window to a value in percent or pixels. If maximum height is not set, the image is as high as the Colorbox
lv_LV: Uzstāda attēla maksimālo augstumu Colorbox ietvarā, attiecībā pret pārlūka logu procentos vai pikseļos. Ja maksimalais augstums nav uzstādīts, attēls ir tik pat augsts kā Colorbox

en: Maximum width of the Colorbox
lv_LV: Maksimalais Colorbox platums

en: Set width of the Colorbox
lv_LV: Uzstādīt Colorbox platumu

en: Set the maximum width of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If width is not set, the Colorbox will be as wide as the picture in it
lv_LV: Uzstāda paša Colorbox platumu, attiecībā pret pārlūka logu procentos vai pikseļos. Ja attēls ir lielāks kā Colorbox, tiek pievienotas ritjoslas. Ja platums nav uzstādīts, Colorbox būs tik pat plats kā tajā esošais attēls.

en: Maximum height of the Colorbox
lv_LV: Maksimālais Colorbox augstums

en: Set height of the Colorbox
lv_LV: Uzstādīt Colorbox augstumu

en: Set the maximum height of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If height is not set, the Colorbox will be as high as the picture in it
lv_LV: Uzstāda paša Colorbox augstumu, attiecībā pret pārlūka logu procentos vai pikseļos. Ja attēls ir lielāks kā Colorbox, tiek pievienotas ritjoslas. Ja augstums nav uzstādīts, Colorbox būs tik pat augsts kā tajā esošais attēls.

en: Maximum width of the Colorbox used for links
lv_LV: Maksimālais Colorbox platums, kas tiek izmantots saitēm

en: Maximum height of the Colorbox used for links
lv_LV: Maksimālais Colorbox augstums, kas tiek izmantots saitēm

en: Resize images
lv_LV: Mainīt attēlu izmērus

en: If enabled and if maximum width of images, maximum height of images, width of the Colorbox, or height of the Colorbox have been defined, ColorBox will scale photos to fit within the those values
lv_LV: Ja ir ieslēgts un ir definēts attēla maksimālais platums un augstums, kā arī Colorbox platums un augstums, attēlu izmēri tiks mainīti, lai apmierinātu visus šos izmērus.

en: Close Colorbox on overlay click
lv_LV: Aizvērt Colorbox klikšķinot uz pārklajuma

en: If checked, enables closing ColorBox by clicking on the background overlay
lv_LV: Ja ir ieslēgts, ļauj aizvērt Colorbox klikškinot uz fona pārklājuma

en: Preload images
lv_LV: Iepriekšielādēt attēlus

en: Allows for preloading of "next" and "previous" content in a group, after the current content has finished loading. Uncheck box to disable.
lv_LV: Ļauj iepriekšielādēt nākošo un iepriekšējo grupas saturu, līdzko ir pabeigta tekošā satura ielāde. Izņem ķeksi no rūtiņas, lai izslēgtu

en: Transition type
lv_LV: Pārejas tips

en: The transition type of the Colorbox. Can be set to "elastic", "fade", or "none"
lv_LV: Colorbox pārejas tips. Var tikt uzstādītas sekojošas vērtības: elastīgi, izbalet vai nekas

en: Transition speed
lv_LV: Pārejas ātrums

en: Sets the speed of the "fade" and "elastic" transitions, in milliseconds
lv_LV: Uzstāda izbalēt un elastigi pāreju ātrumu milisekundēs

en: Opacity
lv_LV: Caurspīdīgums

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1
lv_LV: Pārklājuma caurspīdīguma līmenis. Robežās no 0 līdz 1

en: Save Changes
lv_LV: Saglabāt izmaiņas

en: Delete Settings
lv_LV: Dzēst iestatījumus

en: Check the box and click this button to delete settings of this plugin.
lv_LV: Ieliec ķeksīti un klikšķini uz pogas, lai dzēstu spraudņa iestatījumus.

en: Donate
lv_LV: Ziedot

en: If you would like to make a small (or large) contribution towards future development please consider making a donation.
lv_LV: Ja vēlies veikt nelielu (vai, varbūt, lielu) ieguldījumu izstrādei nakotnē, lūdzu apsver iespēju ziedot.

en: Donate using Paypal
lv_LV: Ziedot, izmantojot PayPal

en: Techotronic Development Support
lv_LV: Techotronic Development Atbalsts

en: Please enter the URL you'd like me to link to in the donors lists
lv_LV: Lūdzu norādi URL uz kuru vēlies, lai izveidoju saiti no ziedotāju saraksta

en: Return to Your Dashboard
lv_LV: Atgriezties pie Darba galda

en: Select Preset Amount
lv_LV: Izvēlies iepriekšdefinētu apjomu

en: Or
lv_LV: Vai

en: Enter Custom Amount
lv_LV: Ievadi pielāgotu apjomu

en: Submit
lv_LV: Nosūtīt

en: Top donations
lv_LV: Lielākie ziedojumi

en: Latest donations
lv_LV: Pēdējie ziedojumi

en: Plugin settings
lv_LV: Spraudņa iestatījumi

en: Automate %1$s for all images in pages, posts and galleries
lv_LV: Automatizēt %1$s visiem attēliem lapās, rakstos un galerijās

en: Automatically add colorbox-class to images in posts and pages. Also adds colorbox-class to galleries. Images in one page or post are grouped automatically.
lv_LV: Automātiski pievienot colorbox-class attēliem rakstos un lapās. Tāpat pievienot colorbox-class galerijām. Attēli vienā lapā vai rakstā tiks grupēti automātiski.

en: Automate %1$s for images in WordPress galleries only
lv_LV: Automatizēt  %1$s tikai WordPress galerijas attēliem

en: Automatically add colorbox-class to images in WordPress galleries, but nowhere else. Images in one page or post are grouped automatically.
lv_LV: Automātiski pievienot colorbox-class attēliem WordPress galerijās, bet nekur citur. Attēli vienā lapā vai rakstā tiks grupēti automātiski

en: Automate %1$s for all other images
lv_LV: Automatizēt %1$s visiem pārējiem attēliem

en: Automatically add colorbox-class to all images that are not in posts and pages (e.g. the sidebar).
lv_LV: Automātiski pievienot colorbox-class visiem attēliem, kas nav ne rakstos un lapās (piem. sānu joslā).

en: Automate hiding of flash objects
lv_LV: Automatizēt flash objektu paslēpšanu

en: Automatically hide embeded flash objects behind the Colorbox layer.
lv_LV: Automātiski slēpt iegultos flash objektus aiz Colorbox slāņa.

en: Add JavaScript to footer
lv_LV: Pievienot JavaScript kājenē

en: Add JavaScript to footer instead of the header.
lv_LV: Pievienot JavaScript kājenē nevis galvenē

en: Remove link from Meta-box
lv_LV: Aizvākt saiti no Meta-box

en: Remove the link to the developers site from the WordPress meta-box.
lv_LV: Aizvākt saiti uz izstrādātāju mājas lapu no WordPress meta-box.

en: Activate debug mode
lv_LV: Aktivizēt atkļūdošanas režīmu

en: Adds debug information and non-minified JavaScript to the page. Useful for troubleshooting.
lv_LV: Pievieno lapai atkļūdošanas informāciju un ne-minimizetu JavaScript. Noderīgi kļūdu labošanai.

en: Disable warning
lv_LV: Atslēgt brīdinājumus

en: Disables the warning that is displayed if the plugin is activated but the auto-colorbox feature for all images is turned off.
lv_LV: Atslēdz brīdinājumu, kas tiek rādīts, ja spraudnis ir aktivizēts, bet auto-colorbox īpašība visiem attēliem ir atslēgta.

en: Translation
lv_LV: Tulkojums

en: The english translation was done by <a href="http://www.techotronic.de">Arne Franken</a>.
lv_LV: Tulkojumu latviešu valodā veica <a href="http://lapuvieta.lv">Uldis Jansons</a>.
