jQuery-Colorbox - en to nl_NL translation catalogue (78 entries)

en: Theme #1
nl_NL: Thema #1

en: Theme #2
nl_NL: Thema #2

en: Theme #3
nl_NL: Thema #3

en: Theme #4
nl_NL: Thema #4

en: Theme #5
nl_NL: Thema #5

en: Theme #6
nl_NL: Thema #6

en: Theme #7
nl_NL: Thema #7

en: Theme #8
nl_NL: Thema #8

en: Theme #9
nl_NL: Thema #9

en: Theme #10
nl_NL: Thema #10

en: Theme #11
nl_NL: Thema #11

en: Theme #12
nl_NL: Thema #12

en: Theme #13
nl_NL: Thema #13

en: Theme #14
nl_NL: Thema #14

en: Theme #15
nl_NL: Thema #15

en: percent
nl_NL: procent

en: elastic
nl_NL: elastisch

en: fade
nl_NL: vervagen

en: none
nl_NL: geen

en: Successfully updated %1$s settings.
nl_NL: Succesvol %1$s instellingen geupdate.

en: %1$s settings were successfully deleted.
nl_NL: %1$s instellingen zijn succesvol verwijderd.

en: needs attention: the plugin is not activated to work for all images.
nl_NL: aandacht vereist: de plugin is niet geactiveerd om alle afbeeldingen te tonen.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Did not update settings, you do not have the necessary rights.
nl_NL: Er zijn geen instellingen geupdate, u bezit de benodigde rechten niet.

en: Did not delete %1$s settings. Either you dont have the nececssary rights or you didnt check the checkbox.
nl_NL: %1$s instellingen zijn niet verwijderd. U bezit de benodigde rechten niet of de checkbox was niet aangevinkt.

en: close
nl_NL: sluiten

en: next
nl_NL: volgende

en: previous
nl_NL: vorige

en: {current} of {total} images
nl_NL: {current} / {total}

en: %1$s Settings
nl_NL: %1$s Instellingen

en: Theme
nl_NL: Thema

en: Select the theme you want to use on your blog.
nl_NL: Selecteer het te gebruiken thema voor op uw blog.

en: Theme screenshot
nl_NL: Thema voorbeeld

en: Add Slideshow to groups
nl_NL: Voeg Slideshow toe aan groepen

en: Add Slideshow functionality for %1$s Groups
nl_NL: Voeg Slideshow functionaliteit toe voor %1$s Groepen

en: Start Slideshow automatically
nl_NL: Start Slideshow automatisch

en: Start Slideshow automatically if slideshow functionality is added to %1$s Groups
nl_NL: Start Slideshow automatisch als slideshow functionaliteit toegevoegd is aan %1$s Groepen

en: Speed of the slideshow
nl_NL: Snelheid van de slideshow

en: milliseconds
nl_NL: milliseconden

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds
nl_NL: Bepaalt de snelheid van de slideshow, in milliseconden

en: Maximum width of an image
nl_NL: Maximale breedte van een afbeelding

en: Do not set width
nl_NL: Stel breedte niet in

en: Set maximum width of an image
nl_NL: Stel maximale breedte van een afbeelding in

en: Set the maximum width of the image in the Colorbox in relation to the browser window in percent or pixels. If maximum width is not set, image is as wide as the Colorbox
nl_NL: Stel de maximale breedte van een afbeelding in de Colorbox in, in relatie met de browser in procenten of pixels. Als de maximale breedte niet ingesteld is, is de afbeelding even breed als de Colorbox

en: Maximum height of an image
nl_NL: Maximale hoogte van een afbeelding

en: Do not set height
nl_NL: Stel de hoogte niet in

en: Set maximum height of an image
nl_NL: Stel de maximale hogte van een afbeelding in

en: Set the maximum height of the image in the Colorbox in relation to the browser window to a value in percent or pixels. If maximum height is not set, the image is as high as the Colorbox
nl_NL: Stel de maximale hoogte van een afbeelding in de Colorbox in, in relatie met de browser in procenten of pixels. Als de maximale hoogte niet ingesteld is, is de afbeelding even hoog als de Colorbox

en: Maximum width of the Colorbox
nl_NL: Maximale breedte van de Colorbox

en: Set width of the Colorbox
nl_NL: Stel de breedte van de Colorbox in

en: Set the maximum width of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If width is not set, the Colorbox will be as wide as the picture in it
nl_NL: Stel de maximale breedte van de Colorbox zelf in, in relatie met de browser in procenten of pixels. Als de afbeelding groter is dan de Colorbox zullen er scrollbars getoond worden. Als de breedte niet ingesteld is zal de Colorbox even breed als de afbeelding zijn

en: Maximum height of the Colorbox
nl_NL: Maximale hoogte van de Colorbox

en: Set height of the Colorbox
nl_NL: Stel hoogte van de Colorbox in

en: Set the maximum height of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If height is not set, the Colorbox will be as high as the picture in it
nl_NL: Stel de maximale hoogte van de Colorbox zelf in, in relatie met de browser in procenten of pixels. Als de afbeelding groter is dan de Colorbox zullen er scrollbars getoond worden. Als de hoogte niet ingesteld is zal de Colorbox even breed als de afbeelding zijn

en: Resize images
nl_NL: Afbeeldingen herschalen

en: If enabled and if maximum width of images, maximum height of images, width of the Colorbox, or height of the Colorbox have been defined, ColorBox will scale photos to fit within the those values
nl_NL: Als geactiveerd en als de maximale breedte en/of hoogte van de Colorbox en/of afbeeldingen zijn gedefineerd, dan zal Colorbox de foto's zo schalen dat ze binnen de betreffende waarden passen

en: Close Colorbox on overlay click
nl_NL: Colobox afsluiten bij klik op bedekking

en: If checked, enables closing ColorBox by clicking on the background overlay
nl_NL: Als aangevinkt, dan kan de Colorbox worden gesloten door op de achtergrond te klikken

en: Preload images
nl_NL: Afbeeldingen voorladen

en: Allows for preloading of "next" and "previous" content in a group, after the current content has finished loading. Uncheck box to disable.
nl_NL: Sta toe om "vorige" en "volgende" content in een groep al in te laden, nadat de huidige content is ingeladen. Uitvinken om te deactiveren.

en: Transition type
nl_NL: Overgang type

en: The transition type of the Colorbox. Can be set to "elastic", "fade", or "none"
nl_NL: Het transitie type van de Colorbox. Kan op "elastic", "fade", of "none" worden ingesteld

en: Transition speed
nl_NL: Overgang snelheid

en: Sets the speed of the "fade" and "elastic" transitions, in milliseconds
nl_NL: Stelt de snelheid van de "fade" en "elastic" transitie in milliseconden in

en: Opacity
nl_NL: Doorzichtigheid

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1
nl_NL: Doorzichtigheid van de achtergrond bedekking. Waarde tussen 0 en 1.

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Delete Settings
nl_NL: Instellingen verwijderen

en: Check the box and click this button to delete settings of this plugin.
nl_NL: Vink de box aan en klip op deze knop om de instellingen van deze plugin te verwijderen.

en: Donate
nl_NL: Doneren

en: If you would like to make a small (or large) contribution towards future development please consider making a donation.
nl_NL: Als u een kleine (of grote) contributie wil maken voor toekomstige ontwikkeling, maak dan alstublieft een donatie.

en: Automatically add colorbox-class to images in posts and pages. Also adds colorbox-class to galleries. Images in one page or post are grouped automatically.
nl_NL: Voeg automatisch de colorbox-class toe aan afbeeldingen in posts en pagina's. Voeg de colorbox-class ook toe aan galerijen. Afbeeldingen op een pagina of post worden automatisch gegroepeerd.

en: Automatically add colorbox-class to images in WordPress galleries, but nowhere else. Images in one page or post are grouped automatically.
nl_NL: Voeg automatisch de colorbox-class toe aan afbeeldingen in Wordpress galerijen, maar verder nergens. Afbeeldingen op een pagina of post worden automatisch gegroepeerd.

en: Automate hiding of flash objects
nl_NL: Verberg automatisch flash objecten

en: Disable warning
nl_NL: Waarschuwingen deactiveren

en: Disables the warning that is displayed if the plugin is activated but the auto-colorbox feature for all images is turned off.
nl_NL: Deactiveer de melding die wordt getoond als de plugin is geactiveerd maar de auto-colorbox functie voor alle afbeeldingen uit staat.

en: Translation
nl_NL: Vertaling

en: The english translation was done by <a href="http://www.techotronic.de">Arne Franken</a>.
nl_NL: De Nederlandse vertaling is gedaan door <a href="http://nl.linkedin.com/pub/richard-laak/b/b21/672">Richard van Laak</a>.
