jQuery-Colorbox 3.8.3 Arabic - en to sk translation catalogue (121 entries)

en: Theme #1
sk: Téma #1

en: Theme #2
sk: Téma #2

en: Theme #3
sk: Téma #3

en: Theme #4
sk: Téma #4

en: Theme #5
sk: Téma #5

en: Theme #6
sk: Téma #6

en: Theme #7
sk: Téma #7

en: Theme #8
sk: Téma #8

en: Theme #9
sk: Téma #9

en: Theme #10
sk: Téma #10

en: Theme #11
sk: Téma #11

en: Theme #12
sk: Téma #12

en: Theme #13
sk: Téma #13

en: Theme #14
sk: Téma #14

en: Theme #15
sk: Téma #15

en: pixels
sk: pixelov

en: elastic
sk: elastické

en: fade
sk: Fade

en: none
sk: žiadny

en: Successfully updated %1$s settings.
sk: Úspešne aktualizovaný %1$ s nastavenia.

en: %1$s settings were successfully deleted.
sk: %1$ s nastavenia boli úspešne odstránené.

en: needs attention: the plugin is not activated to work for all images.
sk: potrebuje pozornosť: plugin nie je aktivovaná pracovať pre všetky obrázky.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Did not update settings, you do not have the necessary rights.
sk: Neaktualizoval nastavenia, nemáte potrebné práva.

en: Did not delete %1$s settings. Either you dont have the nececssary rights or you didnt check the checkbox.
sk: Vari odstrániť %1$s nastavenia. Buď nemáte k nececssary práva alebo ste zaškrtnite políčko.

en: Using
sk: Pomocou

en: close
sk: Zavrieť

en: next
sk: ďalší

en: previous
sk: Predchádzajúci

en: start slideshow
sk: spustiť prezentáciu

en: stop slideshow
sk: zastaviť slideshow

en: {current} of {total} images
sk: {aktuálny} {celková} obrazov

en: This content failed to load.
sk: Tento obsah sa nepodarilo načítať.

en: This image failed to load.
sk: Tento obrázok sa nepodarilo načítať.

en: %1$s Settings
sk: %1$ s nastavenia

en: Colorbox settings
sk: ColorBox nastavenia

en: Theme
sk: Téma

en: Select the theme you want to use on your blog.
sk: Vybrať tému, ktoré chcete použiť na svoj blog.

en: Theme screenshot
sk: Téma screenshot

en: Add Slideshow to groups
sk: Pridať Slideshow skupinám

en: Add Slideshow functionality for %1$s Groups
sk: Pridať Slideshow funkcie pre %1$ s skupín

en: Start Slideshow automatically
sk: Automaticky spustiť Slideshow

en: Start Slideshow automatically if slideshow functionality is added to %1$s Groups
sk: Spustiť prezentáciu automaticky, ak slideshow funkcie boli pridané k %1$s Skupiny

en: Speed of the slideshow
sk: Rýchlosť prezentácie

en: milliseconds
sk: milisekúnd

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds
sk: Nastaví rýchlosť prezentáciu, v milisekundách

en: Disable loop
sk: Zakázať slučky

en: Disable looping through image groups
sk: Zakázať smyčkování cez obrázok skupiny

en: Disable keys
sk: Zakázať klávesy

en: Disable ESC to close Colorbox and arrow keys to go to next and previous images
sk: Zakázať ESC zatvorte ColorBox a klávesov so šípkami pre prechod na ďalšie a predchádzajúce obrázkov

en: Maximum width of an image
sk: Maximálna šírka obrázku

en: Do not set width
sk: Nastaviť šírku

en: Set maximum width of an image
sk: Nastaví maximálnu šírku obrázka

en: Set the maximum width of the image in the Colorbox in relation to the browser window in percent or pixels. If maximum width is not set, image is as wide as the Colorbox
sk: Nastavte maximálnu šírku obrazu vo ColorBox vo vzťahu k okna prehliadača v percentách alebo pixeloch. Ak maximálna šírka nie je nastavená, obraz je rovnako široká ako ColorBox

en: Maximum height of an image
sk: Maximálna výška obrazu

en: Do not set height
sk: Nastaviť výšku

en: Set maximum height of an image
sk: Nastaviť maximálnu výšku obrazu

en: Set the maximum height of the image in the Colorbox in relation to the browser window to a value in percent or pixels. If maximum height is not set, the image is as high as the Colorbox
sk: Nastavte maximálnu výšku obrázku v ColorBox vo vzťahu k okna prehliadača na hodnotu v percentách alebo pixeloch. Ak maximálna výška nie je nastavená, obraz je rovnako vysoká ako ColorBox

en: Maximum width of the Colorbox
sk: Maximálna šírka Colorbox

en: Set width of the Colorbox
sk: Nastaviť šírku Colorbox

en: Set the maximum width of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If width is not set, the Colorbox will be as wide as the picture in it
sk: Nastavte maximálnu šírku ColorBox sám vo vzťahu k okna prehliadača na hodnotu medzi v percentách alebo pixeloch. Ak je obrázok väčší než ColorBox, sú zobrazené posuvníky. Ak šírka je nastavená, budú ColorBox byť rovnako široká ako na obrázku v ňom

en: Maximum height of the Colorbox
sk: Maximálna výška Colorbox

en: Set height of the Colorbox
sk: Nastaviť výšku Colorbox

en: Set the maximum height of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If height is not set, the Colorbox will be as high as the picture in it
sk: Nastavte maximálnu výšku ColorBox sám vo vzťahu k okna prehliadača na hodnotu medzi v percentách alebo pixeloch. Ak je obrázok väčší než ColorBox, sú zobrazené posuvníky. Ak výška je nastavená, budú ColorBox byť tak vysoké ako na obrázku v ňom

en: Maximum width of the Colorbox used for links
sk: Maximálna šírka Colorbox prepojení

en: Maximum height of the Colorbox used for links
sk: Maximálna výška Colorbox prepojení

en: Initial width of the Colorbox
sk: Počiatočné šírka Colorbox

en: Set the maximum width of the Colorbox before the content is loaded
sk: Nastavená maximálna šírka Colorbox pred je načítaný obsah

en: Initial height of the Colorbox
sk: Počiatočná výška Colorbox

en: Set the maximum height of the Colorbox before the content is loaded
sk: Nastavená maximálna výška Colorbox pred je načítaný obsah

en: Resize images
sk: Veľkosť obrázkov

en: If enabled and if maximum width of images, maximum height of images, width of the Colorbox, or height of the Colorbox have been defined, ColorBox will scale photos to fit within the those values
sk: Ak je aktivovaný a ak je maximálna šírka obrázkov, maximálna výška obrázkov, šírka ColorBox, alebo výška ColorBox boli definované, bude ColorBox mierka fotografií prispôsobiť v rámci týchto hodnôt

en: Close Colorbox on overlay click
sk: Kliknite na tlačidlo Zavrieť Colorbox na prekrytie

en: Preload images
sk: Predbežné načítanie obrázkov

en: Transition type
sk: Typ prechodu

en: The transition type of the Colorbox. Can be set to "elastic", "fade", or "none"
sk: Prechod typ ColorBox. Môže byť nastavený na "elastic", "fade", or "none"

en: Transition speed
sk: Rýchlosť prechodu

en: Sets the speed of the "fade" and "elastic" transitions, in milliseconds
sk: Nastavuje rýchlosť  "fade" and "elastic"prechody, v milisekundách

en: Opacity
sk: Nepriehľadnosť

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1
sk: Prekrytie krytie na úrovni. Rozsah: 0-1

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Delete Settings
sk: Odstrániť nastavenia

en: Check the box and click this button to delete settings of this plugin.
sk: Začiarknite políčko a kliknite na toto tlačidlo Odstrániť nastavenia tohto pluginu.ضع علامة في المربع واضغط على زر حذف الإعدادات ليتم حذف إعدادات البرنامج.

en: Donate
sk: Darovať

en: If you would like to make a small (or large) contribution towards future development please consider making a donation.
sk: Ak by ste chceli, aby sa malý (alebo veľký) prispieť k budúcemu rozvoju zvážte prosím poskytnutia daru.

en: Donate using Paypal
sk: Darovať cez Paypal

en: Techotronic Development Support
sk: Podporu rozvoja Techotronic

en: Please enter the URL you'd like me to link to in the donors lists
sk: Zadajte adresu URL by ste mi odkaz v zozname darcov

en: Return to Your Dashboard
sk: Návrat na palubnej doske

en: Select Preset Amount
sk: Vyberte prednastavený typ sumy

en: Or
sk: Alebo

en: Enter Custom Amount
sk: Zadajte vlastné čiastku

en: Submit
sk: Predložiť

en: Top donations
sk: Top dary

en: Thank you for your donation.
sk: Ďakujeme vám za váš dar.

en: Latest donations
sk: Najnovšie dary

en: Plugin settings
sk: Plugin nastavenia

en: Automate %1$s for all images in pages, posts and galleries
sk: Automatizovať %1$ s pre všetky obrázky v stránok, príspevky a galérií

en: Automatically add colorbox-class to images in posts and pages. Also adds colorbox-class to galleries. Images in one page or post are grouped automatically.
sk: Automaticky pridať ColorBox-triedu obrázkov v príspevkoch a stránok. Tiež dodáva, ColorBox-triedu do galérií. Obrázky v jednej stránky alebo poštou sú zoskupené automaticky.

en: Automate %1$s for images in WordPress galleries only
sk: Automatizovať %1$ s pre obrázky v WordPress galérie iba

en: Automatically add colorbox-class to images in WordPress galleries, but nowhere else. Images in one page or post are grouped automatically.
sk: Automaticky pridať ColorBox-triedu obrázkov v galériach WordPress, ale nikde inde. Obrázky v jednej stránky alebo poštou sú zoskupené automaticky.

en: Automate %1$s for all other images
sk: Automatizovať %1$ s pre všetky ostatné obrázky

en: Automatically add colorbox-class to all images that are not in posts and pages (e.g. the sidebar).
sk: Automaticky pridať ColorBox-trieda pre všetky zábery, ktoré nie sú vo vašom príspevku stránok (napr. rámček).

en: Automate %1$s for all text links to images
sk: Automatizovať %1$ s pre všetky textové odkazy na obrázky

en: Automatically add colorbox-link-class to all links that point to images.
sk: Automaticky pridať ColorBox-link-trieda pre všetky odkazy, ktoré ukazujú na obrazy.

en: Automate hiding of flash objects
sk: Automatizovať schováva flash objektov

en: Automatically hide embeded flash objects behind the Colorbox layer.
sk: Automaticky skryť embeded flash objekty za Colorbox vrstvu.

en: Add Zoom overlay to pictures
sk: Pridať prekrytie Zoom do obrázkov

en: Add Zoom overlay to pictures that open in a Colorbox.
sk: Pridať prekryv Zoom do obrázkov, ktoré otvárajú v Colorbox.

en: Use jQuery library from Google
sk: Použitie jQuery knižnice od Google

en: Use jQuery library version %1$s from Google instead of the one that comes with WordPress.
sk: Pomocou jQuery knižnicu verzia %1$s  od Google namiesto toho, ktorý prichádza s WordPress.

en: Add JavaScript to footer
sk: Pridať JavaScript na päty

en: Add JavaScript to footer instead of the header.
sk: Pridať JavaScript footer miesto v hlavičke.

en: Remove link from Meta-box
sk: Odstrániť odkaz z Meta-box

en: Remove the link to the developers site from the WordPress meta-box.
sk: Odstrániť prepojenie na lokalitu vývojári z WordPress meta-box.

en: Activate debug mode
sk: Aktivovať režim ladenia

en: Adds debug information and non-minified JavaScript to the page. Useful for troubleshooting.
sk: Pridá ladiace informácie a non-minified JavaScript na stránke. Užitočné pre riešenie problémov.

en: Disable warning
sk: Zakázať upozornenie

en: Disables the warning that is displayed if the plugin is activated but the auto-colorbox feature for all images is turned off.
sk: Zakáže varovanie, že sa zobrazí v prípade, že plugin je aktívny, ale auto-ColorBox funkcie u všetkých snímok je vypnutý.

en: Translation
sk: Preklad

en: The english translation was done by <a href="http://www.techotronic.de">Arne Franken</a>.
sk: Anglický preklad bol vykonaný <a href="http://www.techotronic.de"> Arne Franken </ a>.
